Konkurenční boj

25.02.2016 10:28

možná jste zaregistrovali malou změnu u popisu našich produktů na E-shopu.

Bohužel jsme k ní byli donuceni, nebojím se říci špinavým konkurenčním bojem.

Osobně jsem tomu chtěl nechat volný průběh, ale když se obhcodně jedná za hranou, musíme se k tomu bohužel postavit čelem.

Když budu fundamentální, tak musím napsat toto: od okamžiku vstupu do veterinárního sektoru jsme všem veterinárním lékařům ušetřili průměrně 25% z ročních nákladů na spotřební materiál a cca 50% při nákupu téměř všeho vybavení.

A to ušetřil opravdu každý a to u nás ani nemusel nakoupit! Mohl očekávat trochu vděku (není nutný), ale zároveň bych očekával mnoho přemýšlení a počítání ve stylu " sakra, teď je to o 30% levnější, takže jsme vlastně za deset let utratil balík zbytečně".

Logickou cestou  je od loupežníků odejít, nebo jim to dát alespoň tvrdě sežrat. V České Republice je ale tolik věcí nelogických, že mě stávající zakonzervovaný stav nemůže překvapit.

Stojím si pouze za jedním. A to: nezapomínejte, od kdy došlo kek zlomu v cenové politice u Vašich stávajích dodavatelů, a naše výrobky opravdu nejsou žádná druhá třída a žádná druhá jakost! Všechny naše výrobky jsou legální, registrované a kvalitní. Samozřejmě že máme i kvalitnější, jenže ty nikdo z Veteriny opravdu nechce.

 V případě, že se Vám nynější změny nelíbí a máte k nim výhrady, kontakujte mě prosím kdykoli na mailu.

Na každý názor budu reagovat a ze všech se určitě poučím.