DŮLEŽITÉ!!!

05.03.2015 11:13

Počínaje datem 6.března 2015 jsme nuceni navýšit dkokově ceny u všech produktů o 15-20%.

důvodem není získání marže, ale pokrytí nestandartního zásahu ze strany ČNB, která jde proti českým výrobcům a zcela nesmyslně navázala naši nekrytou měnu na virtuální , ale hlavně zcela impotentní evropskou měnu. Jelikož naše výroba probíhá za dolary, jsme nuceni toto zohlednit v ceně výrobků.

Pro ilustraci si dovolím uvést několik čísel.

Veškeré ceny byli kalkulovány na relativně pravdivý kurz 19-20czk za jeden americký dollar.znehodnocením czk vůči euroměně došlo k porpadu vůči světovému standartnímu platidlu (USD) o více než 20%.

Pro již zaregistrované zákazníky budeme celý rok 2015 držet staré ceny. Noví odběratelé na tom budou bohužel o cca 15% hůře.

I tak ale věříme, že nám zachováte přízeň a že ani skokové zdražení pro Vás nové nebude takovým problémem, jelikož naše ceny se stále pohybují pod hranicí 50% z obvyklých cen dosažených na českém trhu. A i po všech slevách standartních dodavatelů budeme stále na cca maximálně 70% ceny, kterou Vám budou nabízet ostatní dodavatelé.

Jak toho dosáhneme? Jednoduše. My lidově řečeno při jídle "nemlaskáme". Naše ceny jsou co nejreálnější a kopírují obvyklé ceny ve světě, nikoli "šílenosti" obvyklé zde v evropě, o České Republice ani nemluvě.

Děkuji za Váš čas

Luděk Čapka, ředitel